Haberler

NORTHEAST RUBBER TAILAND BİYOGAZ TESİSİ

2MW Kapasiteli NorthEast Rubber Tailand Biyogaz Tesisi, 50/30m çaplarında iç içe tank dizaynı ile Biyogaz Hochreiter GmbH tarafından devreye alınmıştır. Atık türleri: Saman, tavuk gübresi ve şeker kamışı. Biogas plant NorthEast Rubber Thailand 2MW, tank in tank solution 50/30m. Input material: Napier grass, chicken manure, sugar cane.
Devamını oku

SÜTAŞ KARIŞTIRICILARINI TSUNAMİ İLE DEĞİŞTİRDİ

 Sütaş Aksaray biyogaz tesisi Mevcut karıştırıcılarını patentli tsunami karıştırıcıları ile değiştirdi Tesisin 2. fazıda kullandığımız enerji verimliliği yüksek, paletli ve düşük devirli tsunami karıştırıcılarının veriminden memnun olan Sütaş  yetkilileri, 2013 yılında kurulan ilk fazda kullanılan dalgıç karıştırıcıları da, enerji verimliliği yüksek Tsunami karıştırıcılar ile değiştirildi.  Tsunami karıştırıcılar düşük enerji ve yüksek karıştırma kabiliyeti ile öne…
Devamını oku

DOĞUSTAR ORDUZU BİYOGAZ TESİSİ TEMEL ATMA TÖRENİ

  • Malatyatoren4
  • fft261_mf24238976
  • Malatyatoren2
  • Malatyatoren3
  • Malatyatoren1
  • MALATYARender1

Malatya Entegre Çevre Projesinin temel atma töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin yanısıra, AK Parti Sosyal Politikalar Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile Milletvekilleri ve çok sayıda bürokratın da katılımı ile 29.07.2017 tarihinde , Orduzu Karamildan mevkindeki çöp sahasında gerçekleştirilmiştir.

Hochreiter Biyogaz A.Ş. olarak, proje kapsamında yapılan Doğustar Orduzu Biyogaz tesisinin yapımını  olarak üstlenmiş bulunmaktayız.